Kde Ilka fashion najdete

Možná už jste o nás slyšeli, možná ne, ale ano, máme prodejnu (ateliér) přímo v úžasném městě Tábor!

 

V našem útulném ateliéru vám ráda představím novou kolekci a pomůžu vám vybrat ten správný kousek, který se stane vaším oblíbeným.

 

Móda, kterou šiju není jen o trendech, ale o vytváření také klasických kousků, které budou vždy stát za to. Jsem oddána individuálnímu přístupu ke každé z vás, protože věřím, že každá žena si zaslouží oblečení, ve kterém se cítí sebevědomě a krásně.

 

Takže jestli jste v Táboře nebo se sem chystáte, nezapomeňte se zastavit. Těším se na vás v našem ateliéru, kde je pohostinnost vždy na prvním místě.

 

Ateliér ILKA fashion najdete v centru Tábora přímo naproti vlakového nádraží, pokud vám ujede vlak, pak se jen otočte a vykročte směrem k nám!

 

ilka-prodejna-atelier

 

 

Adresa:

 
Otevírací doba:

pondělí 11–17:30
úterý 11–17:30
středa 11–17:30
čtvrtek 11–17:30
pátek 11–17:30
sobota Zavřeno
neděle Zavřeno
 

Máte dotaz? 

Zajímá vás více informací ke kolekcím IKLA Fashion a nákupu na e-shopu? Podívejte se Nejčastěji kladené otázky nebo nám napište e-mail na info@ilka.cz, vždy rádi a nápomocně odpovíme, abyste si u nás vybrali skvěle padnoucí stálice vašeho šatníku. 


Pokud máte cestu do Tábora, můžete se zastavit osobně v našem ateliéru, kde najdete a vyzkoušíte kousky z našeho e-shopu. Často jsme po republice na akcích a design marketech, sledujte Facebook a Instagram.

Zpět do obchodu